Metabolic Balance®


Ako schudnúť 20kíl bez večného rozmýšľania o jedle, rátania kalórií a hlavne bez jojo efektu?

„Ako sa dá schudnúť 20 kíl? Vyskúšala som už všetko! Diéty, tabletky, chodila som do fitka, mala som trénera...absolútne nič nefungovalo. Niečo zišlo, potom sa to vrátilo. Manžel už len krúti hlavou a už sa necítim dobre. Vôbec neviem čo by som mala jesť, lebo mám pocit, že zo všetkého len priberám. Ale keby som vedela schudnúť 20 kíl...to by bolo super. To by som mala hmotnosť ako keď som chodila do školy. Viete koľko šiat a nohavíc mám v skrini? To všetko by som si znovu mohla obliecť a konečne by som sa cítila lepšie a aj trochu príťažlivejšie.“

Častokrát vediem na začiatku s novými klientkami aj takýto rozhovor. Pre mnohé z nich je potom všetkom čo vyskúšali až neuveriteľné, žeby dokázali ešte niekedy schudnúť na dvojciferné číslo. Ale o tri-štyri mesiace neskôr vidia, že je to naozaj jednoduché a dá sa to. Bez hladovania, bez rátania kilokalórii, bez večného rozmýšľania o tom, čo mám zjesť, dokonca bez pohybu a hlavne bez jojo efektu.

Každý kto bol úspešný vo svojej snahe schudnúť a výsledok si dokázal aj dlhodobo udržať vám prezradí že, celé tajomstvo je ukryté len v jednej jedinej veci. V znovuobnovení a stálom udržiavaní vnútornej rovnováhy. Ich nadváha, tak ako u drvivej väčšiny ľudí, bola výsledkom vzniku nerovnováhy buď v príjme a výdaji energie, v príjme živín, hormonálnej metabolickej nerovnováhy, alebo acidobazickej nerovnováhy. V prípade väčšej nadváhy išlo o spojenie viacerých, alebo všetkých nerovnováh.

U väčšiny týchto ľudí trvalo, ale niekedy aj roky, kým si cestou pokus omyl pospájali všetky informácie a zistili čo ich telo potrebuje.

Vy to teraz dokážete mať takmer okamžite, respektíve za 48 hodín. Toľko totiž trvá rozbor vašej krvi, z ktorého presne zistíme, ktoré nerovnováhy vám nedovolia schudnúť toľko kíl, koľko by ste chceli a vystavíme jedálny plán ušitý presne vám na mieru. S jeho pomocou veľmi rýchlo a jednoducho odstránite všetky nerovnováhy a nastavíte svoje telo do režimu, v ktorom začne tuky samo spaľovať.

Ak ste rozhodnutý pustiť sa touto cestou, na konci ktorej vás čaká výsledok, o ktorom už dlho snívate, potom vás budem veľmi rada na nej sprevádzať a odovzdám vám všetky svoje skúsenosti, aby vám cesta ubehla rýchlo a konečný výsledok predčil vaše očakávania.

Pozrite si referencie naších klientiek


Čo je program METABOLIC BALANCE®

Metabolic Balance® je špeciálny individuálny stravovací plán, ktorý je vystavený na základe krvných hodnôt /získaných z odberu krvi/ a zdravotného stavu klienta /vyplnením dotazníka na osobnom stretnutí/.

 Z výsledkov krvných hodnôt a z informácii o zdravotnom stave klienta sa v spolupráci s nemeckým inštitútom zdravej výživy zostaví jedálny plán, ktorý bude obsahovať tie potraviny, špeciálne vybrané pre Vás, ktoré Vám pomôžu upraviť metabolizmus tak, aby telu nechýbali potrebné minerály, vitamíny a stopové prvky. 

Dôležité je, že budete jesť tie potraviny, ktoré obsahujú tie živiny, ktoré Vaše telo potrebuje, aby ste sa dostali do rovnováhy. Váš plán zohľadňuje Váš zdravotný stav a vzťahuje sa na Vaše údaje preto by ho nemal využívať nik iný okrem Vás.

Prečo práve Metabolic Balance®

 • Ide o individuálny prístup. Je to program priamo ušitý na mieru klienta na základe jeho krvného odberu a následného rozboru z krvi a zistenej anamnézy
 • Ide o jednoduchosť programu v ktorom sa dokážete ľahko orientovať. Už nemusíte viac celý deň myslieť na to čo si dáte  na raňajky, obed a večeru
 • Pretože netrpíte hladom, Metabolic Balance® nie je diéta a to umožňuje jeho ľahké a  bezproblémové plnenie
 • Počas celého programu Vás sprevádzam, nie ste na to sami
 • Celý čas pracujete s reálnymi potravinami. Toto je jedna z najväčších výhod, pretože sa postupne klient sám naučí orientovať vo výbere a príprave potravín a veľmi rýchlo zistí čo je pre jeho telo dobré
 • Prvé výsledky sa dostavia rýchlo, v podobe 4-7 kíl už v priebehu prvých dvoch týždňov. Preto je program pre klientov vysoko motivačný
 • Výsledok má stabilný efekt, takže sa vyhnete jojo efektu. Jojo efekt je len výsledkom narušenia rovnováhy nesprávnou diétou a vráteniu sa k predošlému spôsobu stravovania. Metabolic Balance® rovnováhu v tele nenarúša, ale naopak obnovuje ju
 • Zlepšuje hormonálnu rovnováhu (máme napr. klientky, ktoré zmeneným spôsobom stravovania otehotneli)
 • Výrazne zmierňuje či odstráni zdravotné ťažkosti (napr. pálenie záhy, kožné problémy, opuchy končatín, odkyslí organizmus, pomáha zmierňovať menopauzu u žien...)
 • Zlepšuje kvalitu života klienta (podporuje výkonnosť a koncentráciu, zlepšuje celkovú energiu a vitalitu, zlepšuje spánok ..)
 • Výrazná redukcia hmotnosti, ktorú je na Vás vidieť a ochrana svalovej hmoty takže pokožka ostane pevná a hladká
 • Pomôže zbaviť sa chuti na sladké a chuti na nezdravé jedlá
 • Emočná a motivačná podpora pomocou poradenstva a koučingu

Ako program Metabolic Balance® prebieha

Program sa skladá zo 4 fáz, cez ktoré Vás budem osobne sprevádzať a s ktorými Vám pomôžem:

 • vyriešiť problémy s nadváhou
 • zlepšiť až odstrániť zdravotné problémy
 • pôsobiť preventívne pre tých, ktorí sa chcú o seba starať
 • celkovo podporiť Vaše zdravie
 • zlepšiť psychické prežívanie
 • prinavrátiť rovnováhu nielen po fyzickej, ale aj psychickej stránke
 • jednoducho sa cítiť fit a omladene

Pre koho je vhodný program Metabolic Balance®

 • kto chce zdravo, efektívne a rýchlo chudnúť
 • kto chce vedieť ako sa správne stravovať
 • Kto má zdravotné problémy súvisiace s nadváhou a nesprávnymi stravovacími návykmi (diabetes typu 2, chronická migréna, vysoký krvný tlak, problém s pečeňou, zvýšeným cholesterolom...) a mnoho iných ďalších ako sú napríklad menopauza, poruchy spánku a pod.

Výhody našej spolupráce

 1. Získate na mieru vypracovaný zoznam potravín (spolu s návrhmi stravovania počas dňa), ktoré dodajú vášmu telu presne to čo mu chýba a naštartujú celý proces chudnutia
 2. V rukách budete mať veľmi presný a zrozumiteľný návod ako a kedy tieto potraviny použiť
 3. Jedlá sú pripravené tak, aby ste počas celého dňa nepociťovali hlad, čo vám umožní veľmi ľahký priebeh celého programu
 4. Prvé výsledky uvidíte veľmi rýchlo, čo len podporí vašu vnútornú motiváciu dosiahnúť svoj cieľ
 5. Nikdy nebudete na to sami. Vďaka pravidelným osobným konzultáciám v priebehu 6 mesiacov, ale aj mailovému a telefonickému kontaktu vám dokážem odborne pomôcť s každou situáciou. To znamená, že nikdy sa neocitnete v slepej uličke.

Čo ešte môžete očakávať

 • Budete sa cítiť skvele vo svojom tele
 • Budete plný energie
 • Získate sebavedomie
 • Omladnete
 • Naučíte sa ako si kombinovať potraviny rýchlo a jednoducho tak, aby Vášmi telu nič nechýbalo v budúcnosti
 • Aj napriek tomu sa nemusíte báť a budete prekvapený jednoduchosťou programu
 • Vaše chute sa môžu zmeniť k lepšiemu vďaka čomu nájdete nové kombinácie jedál
 • Váš čuch a chute sa vycibria, až teraz začnete byť ozajstným gurmánom
 • A popritom mať aj možnosť „užívať“ si sladkostí či iné „nezdravé“ jedlá v živote bez toho aby ste pribrali,  práve naopak udržali si hmotnosť a celkový subjektívny pocit pohody
 • Budete mať svoje emócie pod kontrolou. Je dokázané, že to čo jeme ovplyvňuje aj to ako sa cítime a naopak.

Jednoducho Váš život sa zmení, tak si to doprajte.

Čo tým všetkým získate

Zníženie hmotnosti
Zníženie hmotnosti

„Nediétujte“, ale nechajte si vystaviť jedálniček priamo „na mieru Vám “ s tými správnymi a prirodzenými spaľovačmi tukov. Už viete, že diéty nefungujú dlhodobo – nájdite spôsob ako začať správne jesť a hmotnosť si aj udržať. Tak aby Vám jedlo chutilo a neboli ste hladní.

Vitalita a psychická pohoda
Vitalita a psychická pohoda
Nenadarmo sa hovorí – „v zdravom tele - zdravý duch“, strava má obrovský vplyv na to ako sa cítime – preto je dôležité čo jeme. Najčastejšie vety, ktoré som od klientov počula už po 14 dňoch dodržiavania boli: „cítim sa skvele, viac vládzem, som vitálnejší, už po pár dňoch som cítila neskutočný príliv energie, som pokojnejšia, už toľko nestresujem, som veselší ...a to sebavedomie. Jedno s druhým súvisí ak sa Váš metabolizmus vráti do rovnováhy a zbavíte sa prebytočných kíl, odmenou Vám bude väčšia radosť zo života vo všetkých oblastiach.
Zmena stravovacích návykov
Zmena stravovacích návykov

Sa rovná zmena psychická. Potraviny, ktoré dostanete na jedálnom lístku ozdravia nielen Vaše telo, ale aj myseľ, vyčistia Vaše zmysly a chute. Budete prekvapení ako Vám niektoré jedlá prestali chutiť a naopak niektoré ste si zamilovali.

Krajšia pokožka
Krajšia pokožka

Lesklá pokožka, pevnejšia a žiarivejšia pleť, pokožka bez akné a vyrážok. Týmto spôsobom sa nezbavujeme svalovej hmoty, ale naopak iba tukových vankúšikov.

Zlepšenie zdravia
Zlepšenie zdravia

Ak sa niekoho opýtate čo by si prial zo všetkého najviac, určite najčastejšou odpoveďou by bolo zdravie. Je to tak. Zdravie naozaj nie je samozrejmé. Avšak v mnohých prípadoch si ho zhoršujeme sami. Strava má v mnohých prípadoch obrovský vplyv na zdravie.

Prevencia
Prevencia

Zdravie a posilnenie imunitného systému. Pomôže Vám zregulovať hladinu cukru a inzulínu v tele. Podporuje zdravú funkciu vnútorných orgánov / pečeň, žlčník, žalúdok, hrubé črevo/. Vyrovnáva hladinu hormónov v tele a upravuje trávenie.

Chcem si nechať vypracovať svoj osobný jedálný plán v programe Metabolic balance®

1. krok - pozrite si prosím cenník našich služieb, aby ste sa mohli rozhodnúť, ktorý balíček si objednáte.  

2. krok - vyplňte kontaktný formulár a ja sa vám čo najskôr, zvyčajne do dvoch hodín, ozvem späť a dohodneme si nezáväzné osobné stretnutie.

3. krok - na stretnutí sa porozprávame o vašich očakávaniach, skúsenostiach a ukážeme si ako vám v tom vie program Metabolic balance® pomôcť.

4. krok - ak si na stretnutí "padneme do oka" a budete si vedieť predstaviť našu vzájomnú spoluprácu, tak urobíme špeciálne meranie, aby som zistila aktuálny stav vášho tela, spoločne spíšeme vašu zdravotnú anamnézu a po doručení laboratórnych výsledkov z laboratória z rozboru vašej krvi sa spoločne pustíme do vášho úspešného chudnutia.

Mám záujem o nezáväzné stretnutie