ŠKOLA VARENIA - jarné jedlá s METABOLIC BALANCE® pre verejnosť

ŠKOLA VARENIA - jarné jedlá s METABOLIC BALANCE® pre verejnosť

ŠKOLA VARENIA - jarné jedlá s METABOLIC BALANCE®  pre verejnosť

Škola varenia podľa Metabolic Balance® sa koná 22.03.2018 v Košiciach. Je určená pre všetkých Vás, ktorých zaujíma zdravá výživa, pre Vás, ktorí si želáte natrvalo upraviť svoju hmotnosť a zlepšiť svoj zdravotný stav, aj pre tých, ktorí už absolvovali program Metabolic Balance® a chcú si rozšíriť svoje kuchárske zručnosti. Kurzom Vás budem sprevádzať spolu s foodblogerkou Natáliou zo zdravia na. Pripravovať budeme fantastické jarné chutné jedlá podľa princípov Metabolic Balance®.

TERMÍN, ČAS A MIESTO

Štvrtok, 22.03.2018 o 17.00 hod. v reštaurácii Golden Royal na Vodnej 8 v Košiciach, vstup zo Štefánikovej 36.

TÉMA KURZU

Pripravíme si 4 fantastické recepty a rastlinný nápoj, ktoré si na záver aj vychutnáme!

  1. Kokosové mlieko pripravované vo Vitamilku
  2. Avokádová tofu nátierka s výhonkami na 100% celozrnnom ražnom chlebíku
  3. Cviklová tahini nátierka s výhonkami na 100% celozrnnom ražnom chlebíku
  4. Cuketové špagety s domácim Feta pestom
  5. Kokosový chia puding s ovocím a mandľovými lupienkami

Testovať budeme ešte dve ďalšie nátierky, ktoré pre Vás pripravíme tiež podľa princípov metabolic balance® a ktorých recepty samozrejme dostanete tiež. Ako BONUS na spestrenie Vám pripravíme zaujímavý kvíz, kde si precvičíte svoje znalosti o Metabolic Balance® . Víťaz samozrejme získa zaujímavú odmenu. Z kurzu si odnesiete všetky recepty, ktoré budeme pripravovať.

AKO SA PRIHLÁSIŤ

Pošlite mail s informáciu o záujme zúčastniť sa kurzu, alebo vyplňte kontaktný formulár na stránke. Následne Vám bude vystavená faktúra. Po jej uhradení ste definitívne evidovaný ako účastnik kurzu. Minimálny počet pre usporiadanie kurzu je 7 osôb. Maximálny počet 15 osôb. Škola Varenia - zoznam / Jarné jedlá s METABOLIC BALANCE® - foto
 Škola Varenia - zoznam / Jarné jedlá s METABOLIC BALANCE® - foto
 Škola Varenia - zoznam / Jarné jedlá s METABOLIC BALANCE® - foto
 Škola Varenia - zoznam / Jarné jedlá s METABOLIC BALANCE® - foto
 Škola Varenia - zoznam / Jarné jedlá s METABOLIC BALANCE® - foto

Kurzy, školy varenia pre verejnosť a firmy

ŠKOLY VARENIA podľa princípov metabolic balance® pre verejnosť

V spolupráci s Foodblogerkou Nataly a spol. Chef parade organizujeme ŠKOLY VARENIA, kde pripravujeme chutné a zaujímavé jedlá podľa princípov metabolic balance®. 

ZDRAVÉ RAŇAJKY do firiem - benefit

Zároveň pravidelme organizujeme ZDRAVÉ RAŇAJKY  pre firmy, ktoré dodáme priamo na pracovisko zamestnávateľa. Tento benefit  môžu zamestnávatelia využiť aj v rámci povinného náhradného plnenia. Všetky  jedlá sú balené v ekobalení. Šetrní k sebe aj k prírode :-).

ŠKOLY VARENIA pre firmy - benefit

V rámci náhradného plnenia alebo sociálneho fondu organizujeme príjemný a obľúbený benefit pre zamestnancov vedený zážitkovou formou. Na škole varenia si spoločne s inštruktorkou varenia pripravíme a uvaríme chutné, rýchle a zdravé jedlo, ktoré si na škole varenia  spoločne vychutnáme. Škola varenia trvá cca 3 hodiny a koná sa v priestoroch zamestnávateľa /priamo vo firme/.  

VIAC INFORMÁCII OHĽADNE POVINNÉHO NÁHRADNÉHO PLNENIA FIRIEM nájdete kliknutím na link TU.