Blog

Aké výsledky mi prinesie dodržiavanie METABOLIC BALANCE® programu?

Aké výsledky mi prinesie dodržiavanie METABOLIC BALANCE® programu?
 1. VÝRAZNÉ ZNÍŽENIE HMOTNOSTI 
  Výlučne prostredníctvom úpravy stravy sa, bez pôstov či hladovania, bez podpory výživových doplnkov, „kokteilov“, či medikamentov, hmotnosť šetrne upravuje.
 2. STABILNÁ HMOTNOSŤ
  Jojo- efekt známy u všetkých diétnych kúrach – rýchla strata hmotnosti a následné opätovné naberanie kilogramov sa tu neobjavuje. Kto raz upravil svoje stravovacie návyky a aj naďalej dodržiava základné pravidlá, ostáva u svojej dosiahnutej hmotnosti.
 3. VITALITA A VÝKONNOSŤ
  Zmena stravovacích návykov podľa metabolic balance® vo všeobecnosti zvyšuje telesné a psychické zdravie. Vedie tým k vitálnemu a zdravému výzoru, k zvyšovaniu psychickej a fyzickej výkonnosti, k zvýšenej schopnosti koncentrácie a lepšej emocionálnej vyrovnanosti. Pocit celkového posilnenia sa objavuje už po niekoľkých dňoch. Únava, či ťažoba z jedla zamieňa energia a vitalita. Primeraný pohyb dodatočne taktiež podporí metabolické dianie.
 4. HEBKÁ POKOŽKA
  Predovšetkým u žien nedochádza k obávaným previsom kože, či výstupu vrások na tvári, pretože úbytky sú predovšetkým z tukových zásob a nie zo svalstva či tkaniva. Pokožka ostáva pekná a pružná.


FILTER