Blog

Konečne prichádza jar, príroda sa zobúdza a miesto prílivu energie sa častokrát cítime unavení

Konečne prichádza jar, príroda sa zobúdza a miesto prílivu energie sa častokrát cítime unavení
  1. Doplňte vitamíny – okrem zvýšeného príjmu ovocia a zeleniny v potrave, ktorá by mala byť bežnou súčasťou jedálnička v každom ročnom období je potrebné doplniť energiu prostredníctvom kvalitných najlepšie nesyntetických doplnkov. Vitamín A,B a C (silný antioxidant, ktorý posilňuje imunitu a cievy) Vám pomôžu. My doporučujeme Cordyceps – úžasný doplnok z húsenice čínskej vyrastajúcej v Tibete, ktorá má veľa pozitívnych účinkov na zdravie (posilňuje imunitu, má antioxidačné účinky, pôsobí pozitívne na obličky, pečeň, posilňuje srdce, zvyšuje fyzický výkon, pôsobí proti únave atď..., skvelým doplnkom je aj ženšen päťlistý považovaný za rastlinu dlhovekosti a mladosti.
  2. Pite, pite, pite....nezabúdajte na pitný režim cca. 2 l. denne. Či už nesladené čaje alebo čistú neperlivú vodu, piť sa musí. Pravidelný pitný režim odbúrava únavu, urýchľuje metabolizmus, podporuje chudnutie, udrží našu pokožku zdravšiu a sviežu. A obličky sa nám určite poďakujú...
  3. Odľahčená strava očistí telo a pomôže mu zbaviť sa toxínov a škodlivín. Ľahkou stravou či krátkym pôstom získate omnoho viac energie a budete sa cítiť skvele (samozrejme všetko v závislosti od Vášho zdravia)
  4. Pohyb naštartuje metabolizmus a pôsobí proti únave, zároveň zbavuje tela škodlivín. Pomocou neho získate silu, energiu a pri pravidelnom pohybe aj peknú postavu. Navyše pohybom sa vyplavujú endorfíny tzv. „hormóny šťastia“ vďaka, ktorým sa budete cítiť lepšie..
  5. Pobyt na čerstvom vzduchu. Slniečko nás nabije energiou a poskytuje prírodný vitamín D. Tak ako sa vplyvom slnka prebúdza príroda – prebúdzame sa aj my. Ak to spojíte s pohybom trafíte dve muchy jednou ranou..
  6. Relax - nezabúdajme na oddych aj pri ňom načerpáte energiu a silu...či už vo forme masáži alebo len tak pri čítaní knihy... A nezabúdajte na dostatok SPÁNKU! Ten rozjasní myseľ a telo si oddýchne..

Ak si chcete len tak oddýchnuť a zrelaxovať, či nabrať sily a sformovať si postavu, vyskúšajte u nás napríklad cvičenie, klasickú masáž či ručnú lymfodrenáž ...určite neoľutujete.FILTER